Protest rolników. Kaczyński znowu uciekł z Warszawy?

Rolnicy sparaliżowali dzisiaj Warszawę a policja dostawała kota, goniąc traktory wjeżdżające z różnych stron do stolicy. Według niepotwierdzonych informacji obawiać się rolników miał Jarosław Kaczyński, który bardzo źle znosi protesty w okolicach swojego domu a to również zapowiadali rolnicy. Nie jest wykluczone, ze został wywieziony z Warszawy.

Policjanci karali rolników mandatami, co tylko podgrzało nastroje. Michał Kołodziejczak z Agrounii był wściekły na policjantów i zapowiedział, że ich skompromituje w najbliższym czasie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po raz kolejny musimy wychodzić na ulicę żeby walczyć o nasze gospodarstwa, które nieudolny rząd PiS chce zniszczyć. Panie Premierze Morawiecki, kiedy wyznaczy Pan osobę na ministra rolnictwa?  Rolnicy czekają na kogoś kto zajmie się problemami rolnictwa – napisał Michał Zarzecki.

źródło: Twitter