Sądny dzień dla PiS. 13 grudnia milion Polaków ma zaprotestować w Warszawie przeciwko tej chorej władzy

Fot. YT
Fot. YT

13 grudnia ma być sądnym dniem dla Kaczyńskiego, Ziobry i Gowina. Dość kłamstw, dość oszukiwania narodu, dość dzielenia ludzi, dość bicia kobiet metalowymi pałami przez ZOMON piszą internauci. I dodają, że przyjadą wszystkie środowiska.

Kobiety, przedsiębiorcy, rolnicy, górnicy, pracownicy gastronomii i hotelarstwa, oszukani stoczniowcy, górale, uczniowie, studenci. Naród, który jest najwyższą władzą, upomni się o swój kraj. Ludzie są zdesperowani i zapowiadają, że nie odpuszczą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy dość kłamstw i niszczenia gospodarki – piszą w sieci. – Kaczyński musi odejść. W ciągu pięciu lat żyje nam się coraz gorzej, drożej, biednie – to kolejny głos. Idę powiedzieć tym ludziom “wypier..alać” – pisze internautka. – Mamy dość niszczenia kraju, nie chcemy w takim miejscu żyć – zapowiadają studenci i uczniowie.

Wszyscy spotykają się 13 grudnia w Warszawie.

źródło: Facebook