Ludzie nie potrafią zrozumieć iż siła nabywcza naszej waluty powoduje iż dla nas wszystko o większej wartości jak auto, dom, mieszkanie, itd jest drogie. Złotówka zwyczajnie jest złym medium do przechowywania najcenniejszego zasobu jaki posiada każdy z nas. Tym zasobem jest czas. Jeżeli młody człowiek w wieku produktywnym chciałbym jak najlepiej wykorzystać swój czas pod względem tego jak mu się płaci za jego pracę to musi doprowadzić do tego aby jego pracę wyceniano innej walucie niż złotówka. Wiedzą to młodzi lekarze, inżynierowie, elektrycy, osoby wykonujące remonty, pielęgniarki, osoby opiekujące się seniorami itd. To co piszę jest oczywiście smutne ale taka jest niestety nasza polska rzeczywistość – napisał jeden z internautów portalu Wykop.pl.

I niestety ma rację. PiS, który jest partią narodowo-socjalistyczną a nie żadną prawicą, doprowadził do potężnego spadku wartości naszej waluty. Z tego powodu wszystko staje się coraz droższe. Jednocześnie wysokie podatki i skomplikowane prawo powodują, że zarabiamy mało. Pensje są niskie a wartość pieniądza również. To błędne koło.

Reklamy

Warunkiem zwiększenia zarobków jest zmniejszenie podatków, uwolnienie gospodarki od wielu zbędnych regulacji oraz zwiększenie innowacyjności gospodarki. Ale tego PiS ani Solidarna Polska, jako partie skrajnie antyrynkowe nie zrobią.

źródło: Wykop.pl

Poprzedni artykułDalszy ciąg afery Funduszu Inwestycji Lokalnych: warmińsko-mazurskie nie dostało prawie nic
Następny artykułKonfederacja ostro: „zbrodniarz” Niedzielski do natychmiastowej dymisji [WIDEO]