Szkodnik Kaczyński.

Branża nie ma prawa przeżyć, bo jak ujawnił w radiu TokFM Mirosław Bator, szef Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej, ograniczenia będą przedłużane do końca marca.

Reklamy

– To przejdzie do historii. Będzie to historia czarnego czwartku. To tak naprawdę zabite wieko i praktycznie bankructwa, zamknięcia firm i zwalnianie pracowników – mówi Agata Wojtowicz, szefowa Tatrzańskiej Izby Gospodarczej.

Rząd PiS nawet nie odpowiedział na propozycję branży, która chciała testować na koronawirusa turystów, na własny koszt.

Przedsiębiorcy ze Szczyrku bezilnie protestują przeciwko bezmyślnemu działaniu rządu PiS i jego szefa Jarosława Kaczyńskiego.

„Najpierw ukradłeś Księżyc, teraz ukradłeś ferie”, „Jesteśmy bez: pracy, pomocy, nadziei”, „Nie potraficie nam pomóc, to dajcie nam pracować” .

Zarzucają rządowi bezmyślne wprowadzanie ogranieczeń, bez żadnych konsultacji i przejmowania się losem dziesiątek tysięcy pracowników i przedsiębiorców, którym rząd PiS właśnie zabrał źródło utrzymania i zniszczył dorobek życia.

źródło: Facebook, Tokfm.pl

Poprzedni artykułWażne pytanie znanego blogera. Dlaczego dziś wszyscy nie atakują Ziobry za bezprawne działania prokuratury w sprawie Giertycha?
Następny artykułKosiniak-Kamysz trafnie podsumowuje PiS: pomoc rządu dla Polaków bezobjawowa