Do Polski za sprawą UE trafiło już 670.000 szczepionek. Użyto 50.391. Ponad pół miliona szczepionek jeszcze nie wykorzystano. Minister Dworczyk mówi, że opracowują program dystrybucji… Słucham?! Opracowują? Nie za wcześnie?!! Najmniej testów, najwiecej zgonów. Szczepień brak – napisał Cezary Tomczyk.

Być może na naszych oczach właśnie rozwija się afera szczepionkowa. Afera na tyle poważna i bulwersująca, że PiS zdecydował się na potężny atak medialny na celebrytów, którzy dobrowolnie i za darmo zgodzili się być twarzami kampanii proszczepionkowej.

Reklamy

Sytuacja jest wyjątkowo poważna. Jeśli Dworczyk nie dopilnował bezpiecznej dystrybucji zamrożonych szczepionek, większość z nich może być już kompletnie bezwartościowa i nadawać się wyłącznie do wyrzucenia. Wątpliwości w tej sprawie ma coraz więcej komentatorów i dziennikarzy.

Kancelaria Premiera nie odpowiada jednak na pytania w tej sprawie, ograniczając się do ogólnikowych komunikatów. Jeśli doszło do zniszczenia szczepionek, to osobistą odpowiedzialność ponosi za to Michał Dworczyk a współodpowiedzialni są Adam Niedzielski i Mateusz Morawiecki. Sprawstwo kierownicze to z kolei Jarosław Kaczyński.

 

Poprzedni artykułBunt Karpacza. Referendum ma zdecydować o odrzuceniu restrykcji Morawieckiego!
Następny artykułBronisław Komorowski mocno broni atakowanych aktorów: To osoby, które są zaangażowane w propagowanie szczepień