Jesteście niewolnikami Kaczyńskiego. Ostre słowa internauty

“Polacy – podatnicy zwłaszcza mężczyźni, tyracie poand 40lat i guzik z tego macie – ochłapy. Zadowalacie się resztkami ze stołu, wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów żyjących na państwowym. Oddajecie złodziejom MIAŻDŻĄCĄ, OGROMNĄ WIĘKSZOŚĆ tego co przez swe całe życie wytworzycie. Dlaczego nie chcecie nawet wszystkiego zsumować?”  – napisał użytkownik portalu Wykop.pl

“Kradną NAM w tysiącach na każdym kroku PODATKÓW + ZUS + PIT + CŁA + AKCYZY + KONCESJE + POZWOLENIA + ZEZWOLENIA + OPŁATY + podania od podania dla urzędasa + czynszach + abonamentach + mytach i tak w nieskończoność.
Podatek od wszystkiego: za grunt, za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie, za desz na dachu tego budynku, za liczniki, za taryfy itd itd podatek od podatku…
Kradną nam OD RAZU drugą pensję przy wypłacie! zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto, a ile wam przelewa!
A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! albo czekaj 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT
następnie płacicie podatek za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy, opłaty w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od darowizny, podatek na ZAIKS, TVP, konkordat, podatek od lokaty itd.
Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto za używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską, nic nie dającą w zamian łapę.
Za każde chore, niepotrzebne przerejestrowanie bo się przeprowadzicie 5km dalej do innej gminy..itd itd bez końca.
Pan i władca urzędnik, a MY PLEBS płacący na ten cyrk – na kolana! Na koniec nie dożywamy w większości do miesięcznej emerytury wartości kilkudniowej emerytury Niemca!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jeszcze gdyby było cokolwiek w Polsce porządne za horrendalne podatki, a jakie jest??
Jakiej jakości mamy polski – przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHAMY itd itd — wszystko jednakowo BYLE JAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak się da!

Kiedy wreszcie zrobimy PRAWDZIWY bunt i zgnieciemy milionową bandę nierobów, urzędasów, wszelkiej maści pasożytów, pijawek żyjących z budżetu, zżerającą nasz kraj?
DLACZEGO Wam w większości, wystarczy srałdi po niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo?
DLACZEGO wybieracie do rządzenia krajem populistów, zamiast fachowców, pasjonatów danych branż?
DLACZEGO cenicie bardziej cwanego fircyka ładnie ubranego od niekoniecznie przystojnego specjalisty, który całe życie poświęcił jakiejś dziedzinie? DLACZEGO ?

Polacy lubią użalać się, kłócić się nawzajem, o każdą pierdołę iść na zwarcie, wystarczy popatrzeć co się dzieje na ulicach, za mało jest szacunku wzajemnego, zaufania, władza to wykorzystuje.
Zamiast wreszcie WSPÓLNIE masowo zlikwidować te budżetową bandę pijawek, pozatrudnianą po znajomościach, gdzie jeden urzędas daje papierkową “robotę” trzem następnym.
Bez GRUNTOWNEJ REDUKCJI milionów pasożytów jak urzędasów, wszelkiej maści uprzywilejowanej budżetówki czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĘDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Przypomnę:

Liczba limuzyn rządowych: 2142 szt.
Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1360 szt.

Gdy jednak część z nas się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za nasze podatki to “polska policja” spałuje nas, bo własnie zjedli śniadnie za NASZE PODATKI! i mają siłę nas bić! – BO – bo macie siedziec cicho i całe życie tyrć na PANA SWEGO I WŁADCĘ
w nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za… NASZE PODATKI” – podsumowuje internauci.

źródło: Wykop.pl