Nieudacznicy z PiS nawet śmieciami nie potrafią się zająć. Teraz Polsce grożą wysokie kary

Polsce pod rządami PiS grożą wysokie kary! Komisja Europejska wszczęła postępowanie przeciwko Polsce w sprawie dyrektywy odpadowejStrzałka w prawo i w dół. Polacy płacą coraz więcej za wywóz odpadów, a rząd PiS naraża nas na jeszcze większe koszty. Do 2023 nie zdążymy prawnie i faktycznie z dyrektywą – ujawnił Stanisław Gawkowski.

Sprawa odpadów budzi duże emocje w społeczeństwie, bo to właśnie przez pisowskie ustawy mamy w tej chwili tak wysokie ceny za wywóz śmieci. Co więcej, partia ta nie potrafi sobie poradzić nie tylko ze stosunkowo prostymi zagadnieniami prawnymi ale cała gospodarką śmieciową. Na Zachodzie od dawna śmieć przerabia się na energię i ciepło. W Polsce do tej pory nie ma skutecznego systemu zarządzania odpadami a koszty rosną astronomicznie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Winę za to ponosi oczywiście Mateusz Morawiecki, który zajmuje się polityka a nie sprawami naprawdę ważnymi dla Polaków.