Odsunąć PiS od władzy. Rząd techniczny z premierem Gowinem

Jarosław Gowin
Jarosław Gowin

Czas zakończyć tą farsę i odsunąć Jarosława Kaczyńskiego od władzy. Premier Gowin, ministrowie powołani na zasadzie konsensusu, udział wszystkich odpowiedzialnych partii oraz części polityków od Kaczyńskiego. To najnowszy scenariusz skomplikowanej politycznej układanki, który rysuje się przed Polską.

Polacy mają dość dyktatora z Nowogródzkiej i oczekują rozliczeń. Rząd miałby przeprowadzić Polskę bezpiecznie przez czas pandemii i przygotować do nowych wyborów. Jednocześnie zostałyby zaadresowane najbardziej palące potrzeby społeczne takie jak edukacja, zdrowie, gospodarka i energetyka.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

W Sejmie miałaby rozpocząć działanie komisja śledcza, rozliczająca PiS za to, co zrobili. Mowa m.in. o lustracji majątkowej polityków. Głośno mówi się o konieczności zbadania majątku Obajtka, Kurskiego, Kaczyńskiego czy Szumowskiego oraz rozliczeniu prezenterów TVP.

źródło: Twitter