Podczas wczorajszej konferencji prasowej europoseł Solidarnej Polski, Patryk Jaki wypalił, że trzeba bronić dobrego wizerunku Polski przed… UE i środowiskami LGBT.

– Musimy bronić dobrego wizerunku naszego państwa. Polski parlament nie powinien być bierny i powinien odpowiedzieć. Nie może być tak, że Polska będzie regularnie bita, obrażana, a polscy parlamentarzyści będą się temu biernie przyglądali – opowiadał Patryk Jaki.

Dlatego Solidarna Polska przedstawiła propozycję uchwały, która zostanie zaprezentowana na najbliższym posiedzeniu Sejmu. – Kierując się konstytucyjnym nakazem poszanowania praw i godności człowieka Sejm wyraża sprzeciw wobec działań mających na celu rozpowszechnianie fałszywej wizji tożsamości człowieka, małżeństwa i rodziny – czytamy w deklaracji.

Reklamy

– Apelujemy do naszych przyjaciół ze Zjednoczonej Prawicy o jej poparcie – powiedział polityk.

Jaki zapomniał tylko najwyraźniej, że cały problem z UE wziął się z działania rządu PiS, który nagina unijne normy, jak tylko może.

Poprzedni artykułSienkiewicz trafnie o PiS:  Nie ma takich szemranych spraw, których nie dałoby się skręcić jeśli chodzi o „swoich”
Następny artykułPoważny błąd w myśleniu arcybiskupa Hosera. Kościół idzie w Polsce na dno przez kościół i polityków!