Czarnek pokazał prawdziwą twarz PiS: Polska wyjdzie z Unii Europejskiej

Przemysław Czarnek chce uczyć w szkołach, że Unia Europejska jest tworem niepraworządnym. Innymi słowy prorosyjska, antyunijna kampania oficjalnie trafi do polskich szkół. Za sprawą skrajnego, nieodpowiedzialnego, ideologicznie zaślepionego Czarnka, PiS będzie wmawiał młodym ludziom, że Unia jest zła.

Nie ma wątpliwości, że to przygotowanie gruntu do wyjścia Polski z Unii Europejskiej i to w bardzo krótkim czasie. Ideologiczna ofensywna antyunijna jest wyraźnie widoczna. Kaczyński i jego ludzie musieli dogadać się z Putinem bo tylko Rosji może zależeć na niszczeniu jedności Europy. Żaden odpowiedzialny patriota nie rozwalałby mechanizmów gwarancji bezpieczeństwa Polski. Kaczyński nie ma skrupułów.

Reklamy

Dlatego trzeba tych szaleńców odsunąć od władzy. Zanim będzie za późno. Dla dobra naszych dzieci, naszej młodzieży. Dla bezpieczeństwa przyszłych pokoleń. Polska znajdzie się w przeciwnym wypadku we władzy Putina i jemu podobnych. Widać to już zbyt wyraźnie. Wschodnie powiązania PiS wychodzą coraz bardziej na jaw.

Kiedy przyczepią sobie czerwoną gwiazdę do logo?