Korespondent TVP do widza: “Możesz mi wylizać rów mariański cwe***”

Gmyz w akcji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Cezary Gmyz, gwiazdor rządowej telewizji napisał do swojego czytelnika: “Możesz mi wylizać rów mariański cwelu”.

Cezary Gmyz w mało kulturalny sposób odpowiedział na Facebooku internaucie

Popisy Gmyza w mediach społecznościowych są znane wszem i wobec. Niejeden z nich miał swój finał przed wymiarem sprawiedliwości. Tak było, gdy nazwał Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzatę Gersdorf nazwał “szlampą”. Słowo wywodzi się z języka niemieckiego i oznacza – w najbardziej delikatnym tłumaczeniu “szmatę” lub “zdzirę”. Sprawę badała prokuratura, ale nie uznała za stosowne wszcząć śledztwa.

Dziennikarka Klaudia Renusch podzieliła się na Twitterze tym, co otrzymała od Cezarego Gmyza. Korespondentowi Telewizji Polskiej w Berlinie można tylko “pogratulować” postawy dżentelmena, elegancji i – najwyraźniej – przekonania o własnej atrakcyjności.

“Jaka ty brzydka jesteś. Banuję cię nie dlatego, że jesteś kretynką tylko ze względów estetycznych” – napisał Cezary Gmyz w wiadomości do Klaudii Renusz.

Źródło: natemat.pl