Bicie kobiet metalowymi pałkami przez zamaskowanych funkcjonariuszy policji wstrząsnęło polskim społeczeństwem. Kaczyński przekroczył granicę społecznego tabu i doprowadził do sytuacji, w której cała policja cierpi przez złe decyzje politycznej wierchuszki. Wizerunek ten pogorszyły działania przeciwko przedsiębiorcom, gazowanie protestujących i bezprawne napady na osoby, które nie zgadzają się z polityką reżimu.

Ośrodek propagandy policyjnej próbuje zmieniać wizerunek funkcjonariuszy zalewając sieć rzekomymi sukcesami policji a nawet tańcami antyterrorystów. Ale zmienić społecznej świadomości w ten sposób nie da. Żadne kotki, pieski, pluszaki i inne durne pomysły propagandzistów nie pomogą.

Fakty są dla policji bardzo niekorzystne: jest faktem, że funkcjonariusze użyli metalowych przeciwko kobietom. Jest faktem, że funkcjonariusze gazowali przedsiębiorców i protestujących przeciwko lockdownowi. Jest faktem, że policjanci bezprawnie blokowali lokale prowadzące działalność gospodarczą i bezprawnie używali siły wobec ich właścicieli. Jest faktem, że funkcjonariusze bili i gazowali kobiety. Jest faktem, że jeden z policjantów złamał kobiecie rękę. Jest faktem, że współczesne ZOMO jest używane do celów politycznych.

Reklamy

Możecie sobie publikować miliony tańców, kotków, piesków. Możecie mówić co chcecie – ale wizerunku policji jako organizacji działającej przeciwko społeczeństwu nie zmienicie a waszym hasłem powinno być “Pałujemy dla Kaczyńskiego” – komentują internauci.

 

Poprzedni artykułMnożą się teorie, dotyczące spotkania Kaczyńskiego ze szpiegiem z KGB
Następny artykułPoważne ostrzeżenie dla Polski: Elementy faszyzmu w działaniach PiS?