Dzisiaj w Warszawie, pod pomnikiem “schodów”, rozegrały się oburzające sceny. Uzbrojeni żołnierze znowu zabierali wieńce złożone przez protestujących a policja prawie zrzuciła ze szczytu owych schodów protestującego przeciwnika reżimu Kaczyńskiego.
Tymczasem mieszkańcy stolicy zamierzają zwrócić się do władz Warszawy o odebranie Ministerstwu Obrony Narodowej placu i podejmą inicjatywę, zmierzającą do usunięcia szpecących to miejsce pomników megalomanii Kaczyńskiego. Inicjatywę w tej sprawie zapowiadają zwykli ludzie, którzy mają dość zawłaszczania Polski przez reżim.
Reklamy
Przypomnijmy, że plac przed hotelem Victoria został zabrany pod fałszywym pretekstem wykorzystania do celów wojskowych.
Zobaczcie czym zajmuje się policja i 13 żołnierzy pod dow. Głąba generała. Kradzieżą wieńca.
Kolejna kompromitacja służb działających na zlecenie polityczne.pic.twitter.com/OEfcvsJAcC— wolne-media.pl (@wolne_media_pl) June 10, 2021