“Zniszczono całkowicie dobre imię, markę i renomę historycznej nazwy Stocznia Szczecińska. Nie tylko dlatego, że władający przez kilak lat SPP ówczesny prezes Andrzej Strzeboński bezceremonialnie oznakował tereny władane przez spółkę bezprawnie nazwą Stocznia Szczecińska , nie tylko, że kazał wydać słynny folder reklamujący nie SPP a właśnie wtedy nieistniejącą Stocznię Szczecińską Sp. z o.o. umieszczając w tym folderze fałszywe informacje i na dodatek publikując w nim sfałszowany cyfrowo certyfikat włoskiej RINA” – napisał Rafał Zahorski

“Przede wszystkim uwikłano markę Stocznia Szczecińska w wielkie pisowskie kłamstwo “odbudowy branży stoczniowej (w domyśle jedynie jej państwowej części), coś co faktycznie było na kolanach i samoistnie ginęło zostało w skali całego Pomorza i u nas, ale i w Trójmieście dokapitalizowane nielegalną pomocą publiczną, która pomimo swojego ogromu nie dała żadnego pozytywnego skutku – poza przetrwaniem, ale w takim stanie, że obecnie dla dosłownie całej państwówki nie już żadnych szans a samo Państwo chce budować znowu promy tylko, że nie w Szczecinie a w Gdańsku, nie w państwowych stoczniach a w prywatnej Remontowej Shipbuliding bez jakiegokolwiek zaangażowanie stoczni państwowych. Podobnież z budową nowych okrętów dla Marynarki Wojennej – tak samo ma je budować prywatna Remontowa.
Czy potrzeba bardziej wymownego symbolu? Moim zdaniem ten symbol jest równie charakterystyczny jak pomnik nieudolności PIS w postaci fejkowej czyli lipnej stępki” – dodaje Zahorski.
źródło: Facebook
https://www.facebook.com/Rafal.Zahorski.Szczecin/posts/172371518229185

Poprzedni artykułNawet Morawiecki gardzi Gmyzem. Premier nie ufa informacjom od korespondenta TVP [FOTO]
Następny artykułSzalony wzrost cen: energia prawie 20%, usługi lekarskie 10%, opłaty RTV 34%