Przyspieszają, zadłużają nas na potęgę, idą na zwarcie z Unią i USA, ale doganiają ich drożyzna, brak służby zdrowia, zła edukacja, niskie emerytury i nepotyzm. Ludzie już nie wierzą w puste obietnice – PiS się kończy. To wrażenia z podróży na Śląsk, Świętokrzyskie i Podkarpacie – napisała Klaudia Jachira.

Potrzebna będzie pełna mobilizacja do wyborów i przypilnowanie wyborów w każdej komisji, na każdym poziomie. KO i cała opozycja powinny już mieć plan, jak zapewnić, żeby w każdej komisji, również w DPSach itp. był jej przedstawiciel – skomentował to jeden z internautów, słusznie zwracając uwagę na groźbę przekrętów wyborczych.

Reklamy

Jak my to wszystko sobie odbudujemy? Martwi mnie fakt, że zgliszcza pozostawią właściwie w każdym kawałeczku życia publicznego i prywatnego. Zniszczyli Polskę i nas jako społeczeństwo – zastanawia się inna osoba.

Polska po PiS będzie zupełnie innym krajem a przed opozycją ogromne zadanie odbudowy. Czas zacząć o tym mówić Polakom, pokazać nową nadzieję i perspektywy.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułSkąd ta wściekłość Rafalskiej? To kwik świń odrywanych od koryta czy może po prostu strach przed rozliczeniem?
Następny artykułNowy Wał? To już było: w 2016 roku Morawiecki ogłosił Strategię Odpowiedzialnego Rozwoju, nie udało się!