20 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieNic nie warte obietnice Kaczyńskiego. PiS nie chce walczyć z nepotyzmem i...

Nic nie warte obietnice Kaczyńskiego. PiS nie chce walczyć z nepotyzmem i kolesiostwem!

Na Komisji Finansów zgłosiłam poprawkę do ustawy o funduszach inwestycyjnych by instytucje państwowe były zobowiązane zrealizować uchwałę PiS w sprawie nepotyzmu+ i „tłustych kotów”. Wszyscy posłowie PiS przeciw… Tak właśnie walczą z nepotyzmem… – ujawniła posłanka Krystyna Skowrońska.

Po raz kolejny okazuje się, że drugim imieniem PiS jest niewiarygodność a trzecim kłamstwo. Jarosław Kaczyński okłamał więc Polaków a jego partia już na zawsze pozostanie synonimem niewiarygodności. W polityce liczą się bowiem czyny, nie słowa. Puste deklaracje Kaczyńskiego nie przykryją faktu, że złajdaczona prawica obsiadła spółki skarbu państwa jak szarańcza i ciągnie z nich ile może. Nie da się też ukryć, że PiS, Solidarna Polska i Porozumienie nie zamierzają z tym nic zrobić a te wszystkie opowieści o walce z nepotyzmem były zwykłymi, ordynarnymi kłamstwami.

Reklamy

Dowód na to jest poniżej:

Nic nie warte obietnice Kaczyńskiego. PiS nie chce walczyć z nepotyzmem i kolesiostwem! 5 Nic nie warte obietnice Kaczyńskiego. PiS nie chce walczyć z nepotyzmem i kolesiostwem! 6

Musisz o tym wiedzieć!