28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieKaczyński oszukał Polaków. Ustawy o jawności majątków współmałżonków najważniejszych osób w państwie...

Kaczyński oszukał Polaków. Ustawy o jawności majątków współmałżonków najważniejszych osób w państwie nie ma!

Jak się miewa ta ustawa o jawności majątków współmałżonków najważniejszych osób w państwie, która była zapowiadana ponad rok temu? Miała być uchwalona w bardzo krótkim czasie, jednak do dzisiaj jej nie ma. Jarosław Kaczyński znowu oszukał Polaków.

Sprawdziliśmy to w otoczeniu Kaczyńskiego. Według osób mających bliskie związki z Nowogrodzką ustawę blokuje m.in. Mateusz Morawiecki oraz  jego ludzie. Boją się ujawnienia pełnego majątku, ponieważ jest on dużo większy, niż oficjalnie się mówi. Morawiecki jest milionerem.

Reklamy

Jednak majątek Morawieckich może wyjść na jaw w zupełnie inny osób – w środowisku PiS mówi się o potężnym konflikcie Daniela Obajtka z premierem. Obajtek ma środki do tego, aby zaszkodzić Morawieckiemu więc nie będzie niczym dziwnym, jak w mediach pojawi się kolejny wyciek, zwłaszcza że za najnowszym uderzeniem w Obajtka również może stać środowisko premiera.

 

Musisz o tym wiedzieć!