27 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieDziennikarz Onetu ostrzega: Tusk atakowany tak jak Adamowicz.

Dziennikarz Onetu ostrzega: Tusk atakowany tak jak Adamowicz.

Manipulowanie słowami Donalda Tuska odbywa się na takim samym poziomie, jak było to w przypadku Pawła Adamowicza. Przypominam: w tamtej nagonce nie chodziło o oświadczenia majątkowe(!). Adamowiczowi TVP zarzucała walkę z polskością, promocję nazizmu i komunizmu. Przedstawiała jako wroga – ostrzega Janusz Schwertner, dziennikarz Onetu.

I rzeczywiście, nienawiść wobec Donalda Tuska, którą starają się wywołać politycy układu władzy i wspierające ich media, może dojść do poziomu w którym dojdzie do kolejnej tragedii, na przykład próby zamachu na życie. Nie możemy do tego dopuścić.

Reklamy

Donald Tusk powinien mieć ochronę a na każdy atak medialny na siebie, robiony w sposób tak bezczelny, chamski, z użyciem kłamstw i pomówień, reagować stanowczo pozwami, także wobec osób na stanowiskach kierowniczych w mediach, które się tego dopuszczają.

Także i my, jako społeczeństwo, mamy wielkie zadanie do wykonania. Musimy przeciwstawić się w sposób zdecydowany i jednoznaczny nagonce na Tuska. W imię obrony wolności prasy, demokracji, ochrony porządku i aby zapobiec kolejnej tragedii, wywołanej nienawiścią ludzi, którzy chcą utrzymać się u żłoba.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!