21 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieUJAWNIAMY! Desperacja Morawieckiego, Polski Ład nie idzie to sięgnął po drogi

UJAWNIAMY! Desperacja Morawieckiego, Polski Ład nie idzie to sięgnął po drogi

Według informacji, do których dotarliśmy, Mateusz Morawiecki desperacko walczy o zwrócenie uwagi opinii publicznej na jakikolwiek pomysł PiS. Nasi informatorzy twierdzą, że badania, które zamówił KPRM miały pokazać , że tak zwany Polski Ład okazał się fiaskiem, dlatego gorączkowo szukano jakiegoś innego pomysłu i wybrano, po raz kolejny zresztą, drogi.

Jednak Morawieckiemu już nikt chyba w Polsce nie wierzy. Nawet propagandziści z mediów publicznych mówili dzisiaj z pewnym niedowierzaniem cytując wypowiedzi premiera o rzekomych miliardach na inwestycje drogowe. Morawiecki wypadł fatalnie mówiąc o połączeniu podzielonej Polski, bo to z miejsca zaczęło rodzić pytania o to, co robiono przez ostatnie sześć lat.

Reklamy

Jednocześnie Morawiecki nie uniknął wpadek – zapowiada na przykład inwestycje, które powinny być realizowane już od wielu lat. Tak jest min. z odcinkiem autostrady A2 z Warszawy do Łodzi, w 2018 roku Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad zapowiedziała, że będą trzy pasy i dzisiaj, tyle lat później, mówi o tym premier.

Jednak największym problemem PiS staje się to, że Mateusz Morawiecki jest kompletnie niewiarygodny w swoim przekazie. Wygląda to na karykaturę, bo ciągłe „chcemy” i „przystąpiliśmy do realizacji” brzmi już śmiesznie. Kto uwierzy w milion aut elektrycznych, promy, 100 obwodnic… ten może uwierzy Morawieckiemu. Ale takich ludzi już dzisiaj chyba w Polsce nie ma.

Zapętlanie się premiera w kolejne obietnice powoduje tylko wzrost śmieszności całego obozu władzy.

Sprawę dróg skomentował też w swoim stylu tygodnik Nie: „Morawiecki rzeczywiście stawia na drogi. Drogi prąd, drogi gaz…” – napisano na jego profilu.

Musisz o tym wiedzieć!