Ludowcy ostrzegają przed podwyżkami cen prądu. “Nawet 20% więcej”

Władysław Kosiniak-Kamysz ostrzega przed drastycznymi podwyżkami cen prądu. To efekt nieudolnej polityki fatalnego rządu PiS.

“Analitycy nie mają wątpliwości – czekają nas kolejne podwyżki cen prądu. W przyszłym roku za energię elektryczną możemy zapłacić nawet 20% więcej! Co na to rząd? Gdzie obiecane rekompensaty? Co z inwestycjami w OZE? Za tę nieudolność zapłacą wszyscy Polacy” – napisał prezes PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL posiada swój program energetyczny, który zakłada m.in. redukcję cen prądu dzięki wprowadzeniu powszechnej produkcji z rozproszonych źródeł energii oraz zwiększenie udziału źródeł odnawialnych. Ludowcy chcą zmodernizować sektor energetyczny także poprzez inwestycje w nowoczesne rozwiązania poprawiające zarządzanie energią.

Wysokie ceny prądu to wynik fatalnych rządów PiS, podkreślają ludowcy. Przypominają m.in. kwestie zatrzymania rozwoju farm wiatrowych po objęciu rządów przez Kaczyńskiego i wielokrotne wymiany prezesów największych spółek energetycznych.