[Counter-Box id="1"]

Jestem przerażony sytuacją na polskiej granicy. Ona jest jak sito. Potwierdza to sam minister Piotr Wawrzyk. Zamiast działać i uszczelniać przejścia, wykorzystujecie tą sytuację medialnie. Straszycie Polaków – mówił Paweł Bejda, poseł PSL, w programie TVP Info.

Sytuacja na naszej wschodniej granicy to efekt zaplanowanego działania reżimy Łukaszenki. Słyszymy informacje telewizji irakijskiej informującej, że Białoruś przyjmuje Irakijczyków. Wiemy o zwiększonym ruchu lotniczym na tej trasie – dodał Bejda.

Reklamy

Ludowcy zwracają uwagę, że PiS cynicznie wykorzystuje dramat ludzi na granicy, aby dzielić Polaków. W czasie, gdy tam przetrzymują garstkę ludzi, tysiące imigrantów obchodzą straż graniczną bokiem i przepływają do Polski zupełnie swobodnie, niezatrzymywani. Zupełnie tak, jakby Wąsikowi i Kamińskiemu nie zależało na bezpieczeństwie Polaków.

Poprzedni artykułHejterzy z PiS. Ta władza nie ma prawa narzekać na ostry język
Następny artykułSZOKUJĄCE SŁOWA Kamińskigo: “Polacy, naród uchodźców, mają szczególne zobowiązania moralne wobec tych, którzy uciekają dziś ze swych krajów”