Morawiecki ch*j zdradziecki. Znamienny napis na jezdni

Mateusz Morawiecki to sądownie skazany kłamca. Polacy mają go dość.

Morawiecki, ch*j zdradziecki – takiej treści napis wykonała znana opozycjonistka, babcia Kasia. Szykanowana, zastraszana i bita przez policję starsza kobieta nie poddaje się i wyraża swoje poglądy w zdecydowany sposób. Treść napisu jest wulgarna, ale w pełni oddaje nastroje społeczeństwa wobec władzy. Czas łagodnego języka się skończył. Dzisiaj, gdy PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej i oddać ją w ręce Putina, nie ma miejsca na dyskusję ze zdrajcami i łagodne gesty. Dzisiaj trzeba działać zdecydowanie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska jest w sytuacji tragicznej. Zadłużona, skłócona z sojusznikami, pozbawiona wsparcia i podzielona wewnętrznie, jest łatwym celem dla obcych służb i środowisk wpływu. Zdrajcy u władzy chcą nas wepchnąć we wschodnie strefy wpływów. Rosjanie i Chińczycy już zacierają ręce.

Kaczyński ma zamiar najwyraźniej zbudować nową żelazną kurtynę. Marzy mu się władza jak za komuny.