Ostre słowa Tomasza Lisa: PiS nie ukrywa, że dąży do zdrady

Znany publicysta ostrzega przed wyjściem Polski z Unii Europejskiej.

PiS już nawet nie ukrywa, że dąży do zdrady narodowej i wyprowadzenia nas z UE. Jeśli nie będziemy umieli się temu przeciwstawić nie będziemy warci Polski. I nie zasłużymy na normalne życie w normalnym kraju – napisał Tomasz LiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dzisiaj rzeczywiście mamy do czynienia z wieloma komunikatami ze strony polityków Solidarnej Polski oraz PiS, w których można odczytać zapowiedź wyjścia z Unii Europejskiej. Powodem ich wściekłości i takich zapowiedzi jest to, że Unia nie pozwala im kraść i oszukiwać społeczeństwa.

O tym, że Kaczyński będzie chciał popełnić rozszerzone samobójstwo wyprowadzając Polskę z UE przy okazji niszcząc wszystkie instytucje demokratycznego państwa, wiedziałem już pod koniec 2015 roku. Dziś zaskakuje mnie tylko to, że są jeszcze tacy, którzy tego nie widzą – skomentował działania PiS jeden z internautów.

Terlecki na Forum Ekonomicznym powiedział wprost o konieczności wyjścia Polski z UE. Jako przykład podał Wielką Brytanię. Po naszym trupie skur****ny!!! – to kolejny głos na temat Polexitu.

Każdy, kto podważa obecność Polski w UE to zdrajca i agent Putina. Koniec z owijaniem w bawełnę. Nazywajmy ich po imieniu – podsumowuje Adam Ostaszewski.