[Counter-Box id="1"]

Jeśli jesteś przeciwko PiS, spróbujemy cię przekupić, zastraszyć a jeśli to się nie uda, to zniszczyć. Walka o władzę w Polsce jest bardziej brutalna niż kiedykolwiek a politycy posuwają się do używania najbardziej obrzydliwych metod. Do walki tej używane są służby specjalne, policja i prokuratura. Cel jest oczywisty, utrzymanie władzy.

Ataki na opozycjonistów, wolne media, liderów, dziennikarzy to codzienność. Nieco ukryta przed naszymi oczami, ale to wszystko się dzieje. Aparat państwa i płatne trolle są na posterunku, czuwają. Jesteś wrogiem władzy? To postawiamy ci zarzuty, zaszantażujemy a jeśli się da, to ujawnimy twoje słabości w sieci. Nawet stan zdrowia i fakt kandydowania do służb specjalnych, co jest złamaniem wszelkich reguł  bezpieczeństwa państwa.

Reklamy

Mali ludzie u władzy drżą codziennie o swoje stołki i z tego strachu popełniają błędy. Jeśli sprawy nie idą dla nich w dobrym kierunku a na przeciwnika “nic nie ma” to używają prokuratury, która ręcznie sterowana przez ministra, może każdego zniszczyć, np. osądzając go w więzieniu pod nieprawdziwymi zarzutami.

Są też ataki fizyczne. Wszyscy pamiętamy niesławne sceny bicia protestujących kobiet metalowymi pałkami, wysyłanie na przedsiębiorców policji z gazem i pałami, gonienie demonstrujących po ulicach, napaść na młodą dziewczynę, która została skopana i powalona na ziemię przez agresywną policjantkę (na prochach?).

To wszystko dzieje się w państwie PiS, w XXI wieku, w centrum Europy. Władza, przerażona i oszalała ze strachu kąsa, bije i zamyka do więzień za poglądy polityczne. To się dzieje codziennie.

Poprzedni artykułMiller zdradza niewygodne dla Morawieckiego fakty. Premier wolałby teraz o nich zapomnieć
Następny artykułKosiniak-Kamysz: protest medyków to wotum nieufności dla rządu PiS