Morawiecki nie chce dać podwyżek medykom. Ale na pałace, przekopy i CPK ma!

Centralny Port Komunikacyjny nigdy nie powstanie, jednak kilkuset pociotków PiS i Solidarnej Polski już tam pracuje. Horała nie kupił nawet metra łąki, by coś tam zbudować. Z kolei przekop Mierzei Wiślanej to pomysł dla bogaczy z własnymi jachtami. Na to wszystko idą miliardy złotych. Dla pielęgniarek i ratowników nie ma i nie będzie.

PiS przeznacza pieniądze na pałace, przekopy, nieistniejące lotniska. Na swoje pensje też. Ale dla ciężko pracującej służby medycznej, dla pielęgniarek i ratowników medycznych nie znajdzie. Morawiecki nie na ani złotówki na takie rzeczy jak godne życie ludzi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I trudno mu się dziwić. W końcu to on uważa, że ludzie mają zapierdalać za miskę ryżu.

Niedzielski i PiS załamują ręce skąd wziąć pieniądze na służbę zdrowia… Przed chwilą zaś ich rząd wraz z posłami niebotycznie podniósł pensje swoim politykom i tłustym kotom w spółkach. Ten sam rząd wydaje miliardy na ściek TVP czy bezsens CPK – skomentował to jeden z internautów.

I tak wygląda Polska za PiS. Rząd się wyżywi a pozostali mogą tylko patrzeć.