Propaganda PiS bezczelnie kłamie i oszukuje. Gdy rosną ceny benzyny, oni mówią, że nie da się ich obniżyć, chociaż wcześniej Kaczyński mówił, że to proste, że wymaga tylko odwagi. Gdy nakładają nowe podatki, to mówią że chodzi o sprawiedliwość społeczną. Gdy niszczą sądy, to mówią że chcą je usprawnić. Dzisiaj PiS przypomina schyłkowy okres komuny. Drożyzna i kłamstwa były codziennością w PRL.

Jarosław Kaczyński jest nieudaną i karykaturalną kopią Gomułki. Gnom, źle się ubiera, nie rozumie gospodarki, pieprzy trzy po trzy. Wokół siebie ma miernoty – kłamców. Morawiecki, certyfikowany sądownie kłamca, Duda, miłośnik nart i plaży, Przyłębska, kucharka z mężem agentem.

Reklamy

Coraz większy jest rozdźwięk między tym co mówi władza a tym co widzą ludzie. Sytuacja, w której jest coraz drożej, przeraża ludzi. Inflacja zjada oszczędności. Polski pieniądz jest coraz mniej wart. Propaganda pisowska opowiada, że to wspaniale. A ludzie wiedzą swoje.

Podrożało już wszystko co mogło. Polaków szczególnie uderzy gaz i prąd, po zimie poparcie dla PiS spadnie poniżej 20%. Ludzie wiedzą, że podwyżki odpowiada i winny jest Kaczyński.

Polska PiS to PRL-bis.

Poprzedni artykułSkrajny katotalib, Przemysław Czarnek. Szkoły za PiS zmuszają dziewczynki do określonego ubioru
Następny artykułRząd PiS doprowadzi nas wszystkich do bankructwa. Inflacja przekroczy wkrótce 7%