Pisowska propaganda jak za komuny. Bezczelnie kłamie i oszukuje Polaków

Propaganda PiS bezczelnie kłamie i oszukuje. Gdy rosną ceny benzyny, oni mówią, że nie da się ich obniżyć, chociaż wcześniej Kaczyński mówił, że to proste, że wymaga tylko odwagi. Gdy nakładają nowe podatki, to mówią że chodzi o sprawiedliwość społeczną. Gdy niszczą sądy, to mówią że chcą je usprawnić. Dzisiaj PiS przypomina schyłkowy okres komuny. Drożyzna i kłamstwa były codziennością w PRL.

Jarosław Kaczyński jest nieudaną i karykaturalną kopią Gomułki. Gnom, źle się ubiera, nie rozumie gospodarki, pieprzy trzy po trzy. Wokół siebie ma miernoty – kłamców. Morawiecki, certyfikowany sądownie kłamca, Duda, miłośnik nart i plaży, Przyłębska, kucharka z mężem agentem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Coraz większy jest rozdźwięk między tym co mówi władza a tym co widzą ludzie. Sytuacja, w której jest coraz drożej, przeraża ludzi. Inflacja zjada oszczędności. Polski pieniądz jest coraz mniej wart. Propaganda pisowska opowiada, że to wspaniale. A ludzie wiedzą swoje.

Podrożało już wszystko co mogło. Polaków szczególnie uderzy gaz i prąd, po zimie poparcie dla PiS spadnie poniżej 20%. Ludzie wiedzą, że podwyżki odpowiada i winny jest Kaczyński.

Polska PiS to PRL-bis.