Kosmiczny wał.

Po “Polski wale” (nazywanym dla zmyłki przez rząd PiS “polskim ładem”) teraz przyszedł czas na “Kosmiczny wał”, czyli założenie przez rząd PiS kolejnej agendy, która będzie wypłacać wysokie pensje zaufanym – Agencji Kosmicznej.

Reklamy

Pomysł ten wyśmiał mecenas Roman Giertych w liście do szefowej Agencji Kosmicznej i w specjalnym programie na swoim kanale na youtube.

“List do pani minister Olgi Semeniuk Przewodniczącej Polskiej Agencji Kosmicznej.

Szanowna Pani Minister!

Gratulując objęcia najobszerniejszej strefy odpowiedzialności w naszym kraju (kosmos jest przecież nieogarniony!) chciałbym podsunąć pomysł na realizację Narodowego Programu Kosmicznego.

Pomysł jest prosty: znaleźć rakietę i wyruszyć podbić jakiś kawałek kosmosu dla Polski. Zastanawiałem się kto mógłby tego wiekopomnego podboju dokonać i przychodzi mi tylko jedna osoba z doświadczeniem w kosmosie (choć księżyc kradł w miarę blisko Ziemi), nasz przezacny prezes Jarosław Kaczyński.

Tak więc on wraz z całą grupą wiernych akolitów mógłby wsiąść do rakiety i FRU!!! Proponowałbym jako cel Neptun. Ogromny, piękny i pusty. Mógłby prezes i inni pisowcy zbudować tam Państwo Marzeń.

Sądy sądziłby na gwizdek, Unii Europejskiej w ogóle tam by nie było, Tuska nie znałby nikt, a i autor tych słów swoim istnieniem tam by nie przeszkadzał, bo chwilowo na Neptuna się nie wybieram.

Broń Boże tylko proszę budowy rakiety nie zlecać Sasinowi! Kupcie najlepszą rakietę od Muska. Jak oszczędzać to raczej na paliwie na powrót, a wszelkie koszty będą dla Polski i tak tańsze niż dalsze budowanie waszych idei na Ziemi.

Tak więc program gotowy, a jak Pani go zrealizuje to Naród będzie wdzięczny na zawsze. Dalsze szczegóły znajdzie Pani w załączonym filmie. Proszę pamiętać o subskrypcji mojego kanału, bo na Neptunie Pani nie poogląda moich filmów. Tam będzie tylko TVP.

Zawsze życzliwy,

Roman Giertych

PS A nie możecie kraść prościej? Jak w Funduszu Sprawiedliwości. Zwyczajnie przelać kasę na konto mamy i po krzyku.

Proszę Państwa o subskrypcję kanału na YouTube. ”

źródło: Facebook, youtube

Poprzedni artykułA to dobre! PiS chce zlikwidować… Parlament Europejski!
Następny artykułA to dobre! Winą za katastrofę w Parlamencie Europejskim Morawiecki obarcza… PO!