04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSemeniuk nie posiada mieszkania, domu, samochodu a ma zarządzać kosmosem?

Semeniuk nie posiada mieszkania, domu, samochodu a ma zarządzać kosmosem?

Oświadczenie majątkowe Olgi Semeniuk musi budzić wielkie zdziwienie wszystkich osób, które zajmują się zarządzaniem. Mianowana do Polskiej Agencji Kosmicznej asystentka Dworczyka nie posiada bowiem ani mieszkania, ani domu ani nawet samochodu. Ma za to dwa kredyty gotówkowe. Jak taka osoba ma czymkolwiek zarządzać?

Olga Semeniuk znana jest głównie z ataków na opozycję w mediach. Niewiele więcej wiadomo o jej przymiotach. Na pewno ceni ją Michał Dworczyk, który stoi za „karierą” swojej asystentki. To ona przygotowywała jego oświadczenia majątkowe, jeździła z nim daleko poza granice Polski, oczywiście wszystko w ramach obowiązków służbowych.

Reklamy

Semeniuk otwarcie mówiła również o potrzebie wyjścia Polski z Unii Europejskiej, popiera także proputinowską Marię Le Pen z Francji. Za czasów Dworczyka była też ekspertką ministerstwa obrony. Co tam osiągnęła – nie wiadomo, ale za miesiąc pracy dostawała 14 tysięcy złotych.

Semeniuk, mimo wysokich zarobków, ma zaledwie 6 tysięcy złotych oszczędności, kredyty gotówkowe na blisko 100 tysięcy złotych i wielką potrzebę występowania w mediach. Polska Agencja Kosmiczna zapewniła jej sławę, chociaż chyba nie taką, jakiej oczekiwała.

 

Musisz o tym wiedzieć!