Zmęczony, dyszący, bez energii. Jarosław Kaczyński fatalnie wypadł na konferencji z Adamem Bielanem. Oświadczenie było wręcz groteskowe, bo współpraca obu panów kwitnie od dawna a kanapowa partyjka Bielana nie ma żadnego znaczenia politycznego. W rzeczywistości to po prostu PiS, nazywający się inaczej.

Reklamy

To Kaczyński oddelegował Bielana do operacji rozbicie Porozumienia i pozbycie się Gowina. Ten ostatni czekał zbyt długo na rozmowy z opozycją a Kaczyński, potrafiący tylko niszczyć, rozbił tak zwane Porozumienie, które okazało się jednym wielkim nieporozumieniem.

Wracając jednak do Kaczyńskiego, widzimy dzisiaj sytuację, w której prezes PiS stracił zdolność do sprawowania władzy i dalszego decydowania o tym, co jest dla Polski ważne. PiS dawno już stał się partią antyspołeczną, wirusem który zaraził cały kraj. Kaczyński jest winny wysokich cen w sklepach, wysokich cen benzyny, energii i gazu.

Jak tak dalej pójdzie to w Polsce powtórzy się sytuacja z Wenezueli. Hiperinflacja, brak towarów w sklepach, kompletny chaos.

Polacy powinni wyrzucić Kaczyńskiego na śmietnik historii a wcześniej go rozliczyć i to bardzo surowo.

Poprzedni artykułTusk kontra Kaczyński: prezes PiS przegrywa na każdym polu
Następny artykułDramat Kaczyńskiego. PiS z największym spadkiem poparcia w sondażu CBOS