Były szef CBA dał pełnomocnictwo Dubois i Giertychowi. Chce się z Ziobrą zobaczyć w przed Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze

Po sprawiedliwość do Trybunału Sprawiedliwości. 

Były szef CBA Paweł Wojtunik udzielił pełnomocnictwa mecenasom Jackowi Duboisa i Romanowi Giertychowi, aby sprawa używania prokuratury i służb przeciwko niemu została osądzona.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wojtunik ostatnio dostał absurdalny zarzut wyłudzenia podatku VAT, ponieważ prokuratura PiS nie uznała faktu iż mieszka on poza Polską od lat.

Poza tym jak wynika z zeznań byłego współpracownika CBA Tomasza Szwejgierta, obiecywano mu brak wniosku o areszt, jeżeliby zdecydował się obciążyć czymś swojego byłego szefa, czyli właśnie Wojtunika.

To kolejna znana osoba po byłym szefie PKP Jakubie Karnowskim i byłym prezesie Grupy Lotos Pawle Olechnowiczu, która kieruje swoją sprawę pod uwagę Trybunałowi Sprawiedliwości w Hadze.

Mecenasi Dubois, Giertych i Mikołaj Pietrzak, chcą osądzenia ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro i jego zastępcę Bogdana Święczkowskiego za zbrodnie przeciwko ludzkości.

źródło: Twitter