Polska opozycja ma pomysły na Polskę, na pewno będzie lepszą władzą i zatrzyma zbliżającą się katastrofę gospodarczą, do której prowadzi nas PiS. Polacy mają prawo do dobrej władzy i dobrego rządzenia. Mają też prawo wiedzieć, że partie opozycyjne, takie jak Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Polska 2050, Lewica czy Konfederacja mają swoje programy, dużo lepsze niż to co wymyśla Kaczyński.

A przede wszystkim PO, PSL, Polska 2050, Lewica i Konfederacja bez problemu pokonają PiS w uczciwych wyborach. 

Reklamy

Jest to oferta pełna, różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Dzisiaj kluczowe wydają się elementy gospodarcze programów tych partii, bo skrajna głupota układu władzy doprowadziła Polskę na skraj gospodarczego kryzysu. Potrzeba obniżenia podatków, uproszczenia prawa, lepszej edukacji. Te elementy mają w swoich programach Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska i Polska 2050.

Partie te mają też skutecznych i odpowiedzialnych liderów. Władysław Kosiniak-Kamysz jest jednym z najlepiej ocenianych polskich polityków. Jest to osoba znana ze spokoju, wyważonych opinii oraz umiejętności rozmowy z każdym, nie tylko z własnymi działaczami. Kosiniak-Kamysz da Polakom poczucie bezpieczeństwa. Nie ucieka ani przed mediami ani przed trudnymi sprawami. Nie ma kompleksów. Dba o edukację, dużo o niej mówi a jego ugrupowanie ma program jak ją zmieniać na lepsze, dla korzyści uczniów, rodziców i kraju.

Donald Tusk to polityk ze znakomitymi kontaktami na Zachodzie. Może dla naszego kraju bardzo wiele załatwić. Jest skuteczny i rozumie znaczenie gospodarki. Sprawdził się jako przywódca kraju i przywódca Europejski. Może Polsce zapewnić gospodarczy dostatek. Wie co to znaczy czas kryzysu i jak przeprowadzić Polskę przez takie wzburzone fale. Jest odważny.

Szymon Hołownia to jest w polityce krótko, ale zdobył już spore doświadczenie. To polityk kompromisu. Może być skutecznym remedium na podziały społeczne w Polsce. Jego zaangażowanie pomoże zasypać rowy pomiędzy ludźmi, które wykopał Kaczyński.

Opozycja jest rozbudowana, ma wiele propozycji, wiele partii politycznych, ma świetnych liderów. Ma dobre pomysły. I realną szansę zmienić nasz kraj na lepsze. Zajmie się prawdziwymi problemami Polaków, czyli drożyzną, inflacją, wysokimi podatkami oraz edukacją. Jest w stanie realnie zmienić Polskę na powrót w krainę mlekiem i miodem płynącą.

Jesteśmy bliżej, niż nam się wydaje. Skorumpowana i zeszmacona władza nie ma już dzisiaj ani poparcia ani moralnego mandatu do rządzenia. Zniszczyła Polskę, okradła Polaków, zapomniała o tym co ważne. Stać ją tylko na puste gesty i teatralne zachowania. PiS to pycha i chciwość, dwa bardzo poważne grzechy.

Dlatego czas na zmianę. Na lepsze.

Poprzedni artykułInflacjo pozwól żyć! Nie do wiary, jak szybko rosną ceny!!!
Następny artykułMedialny szatan z Woronicza. Propagandziści władzy są oblepieni śmierdzącą substancją zła