Przez Jarosława Kaczyńskiego Polacy będą w tym roku mieli bardzo smutne święta. Nie dość, że wszystkie wokół drożeje, to szalejący kryzys zdrowotny oraz fatalne rokowania dla gospodarki powodują, że Polacy zamiast świętować – mocno się martwią. Brak perspektyw, kłopoty w edukacji, upadająca i zadłużona służba zdrowia to problemy, które PiS sprowadził na nas i nie widać wyjścia z tej sytuacji z tą władzą.

A władza zrobiła się arogancka, jest pełna pychy a na dodatek chciwa. Arogancja przejawia się w tym, że bezczelnie kłamie, na przykład wmawiając ludziom, że inflacja jest korzystna. Pycha to m.in. odmawianie odpowiedzi na pytania dziennikarzy czy ciągłe atakowanie opozycji. Chciwość władzy znamy już wszyscy, milionowe zarobki za pilnowanie pustej łąki albo gigantyczne zbędne projekty w rodzaju elektrowni węglowej w Ostrołęce za dwa miliardy, którą trzeba dzisiaj rozbierać.

Reklamy

No i niestety. Wesołych Świąt nie będzie. Płacimy dzisiaj rachunek za to wszystko. Płacimy cenę bardzo wysoką, bo święta upłyną na zastanawianiu się skąd wziąć pieniądze na wszystkie rosnące opłaty, podatki i ogrzewanie. Bo cena węgla i gazu wzrosły, bo cena prądu poszła do góry, bo sytuacja jest coraz gorsza.

 

Poprzedni artykułEuro po 6 złotych, dolar po 5? Niech Kaczyński przestanie bawić się gospodarką, bo nas zrujnuje!
Następny artykułBenzyna, diesel i LPG idą w górę. Problemy Polaków dopiero się zaczynają