04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSGiertych mocno o publikacji WP.pl na temat wiceministra Mejzy. "Oszust w rządzie"

Giertych mocno o publikacji WP.pl na temat wiceministra Mejzy. „Oszust w rządzie”

Członek rządu PiS chciał wyłudzić pieniądze od rodziców chorych dzieci!

Reklamy

Bulwersującą sprawę skomentował na swoim kanale na youtube – mecenas Roman Giertych. I nie przebierał w słowach.

„Doniesienia portalu wp.pl są szokujące. Dziennikarz wp.pl ustalili, że jeden z wiceministrów obecnego rządu, pan Łukasz Mejza był właścicielem i organizatorem firmy, która zajmowała się oszukiwaniem chorych na różne ciężkie choroby, wmawiając im, że znają cudowną procedurę wyzdrowieńczą.

Pan Mejza, wraz z kolegami powołał firmę, która miała swoją siedzibę w Zielonej Górze, gdzie pracownicy tej firmy wyszukiwali osoby ciężko chore, szczególnie rodziców ciężko chorych dzieci, na raka, na mukowiscydozę, na autyzm i oferowali im, a do kontaktów z klientami był właśnie pan wiceminister, możliwość wyjazdu do północnej Ameryki, chodziło o jakąś klinikę w Meksyku, gdzie miano im serwować wlewy, z embrionów ludzkich, bezpośrednio do żył, które rzekomo miały pomagać na wszystkie schorzenia tego typu. Również inne choroby wchodziły w grę.

Gdy nagrywam te słowa jest popołudnie (24 listopada – red.), nikt do tego czasu nie zaprzeczył, pan Mejza nie zrobił konferencji prasowej. Materiał dziennikarzy jest bardzo mocno udokumentowany. Dotarli do świadków, do dokumentów, do maili, do wpisów w KRS. Zadali pytania panu ministrowi i nie otrzymali żadnej odpowiedzi, która by zaprzeczała przedstawionym faktom.

Mamy więc, proszę Państwa, w rządzie więc, regularnego oszusta…”

źródło: youtube

Musisz o tym wiedzieć!