23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieCo oni mają w głowach?! Najpierw Kaczyński, teraz Terlecki...

Co oni mają w głowach?! Najpierw Kaczyński, teraz Terlecki…

Ryszard Terlecki poszedł w ślady swojego pryncypała Jarosława Kaczyńskiego i jak trzeba na wzorowego polityka PiS, straszy Niemcami.

Kaczyński na zebraniu klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości opowiadał, że Niemcy chcą zbudować IV Rzeszę i że Polska im w tym przeszkodzi. Za te majaki senne dostał zresztą frenetyczne brawa posłów PiS.

Reklamy

Terlecki w swoim felietonie na łamach „Dziennika Polskiego” nie ustępuje kroku Kaczyńskiemu. Jego zdaniem „po wyeliminowaniu Brytyjczyków” Niemcy rządzą w Europie i będą chcieli „podporządkować sobie Unię, a w praktyce całą Europę”.

– Lewicowa koalicja nie rezygnuje ze swoich mrzonek o budowie państwa wielokulturowego i przyjmowania imigrantów z innych kontynentów – straszy Terlecki. – Zapowiada się przyspieszenie marszu ku jednemu państwu europejskiemu, ponownie otwartemu na napływ emigrantów i forsującemu utopijne projekty nazywane ekologicznymi – dodaje wicemarszałek Sejmu.

Po czym do walki przeciwko Niemcom wzywa już nie tylko Polskę, ale całą Europę: – Czy Europa znajdzie dość siły, aby oprzeć się niemieckim ambicjom do zarządzania całym kontynentem? – zastanawia się szef klubu PiS.

Ciekawe, czy ktoś jeszcze w Unii podziela ideologiczne fanaberie PiS?

Musisz o tym wiedzieć!