Wycinanie Macierewicza. Kaczyński dał zgodę na atak

Antoni Macierewicz ma zostać wycięty z PiS. Zgodę na atak miał dać sam Jarosław Kaczyński, który ma dość byłego ministra obrony. Chodzi m.in. o wpadki związane z komisją smoleńską, na którą poszło już 25 milionów złotych. Informacje o tych wydatkach puścił sprzyjający PiS tygodnik Sieci, co jest potwierdzeniem, że w partii dochodzi właśnie do mocnego przełomu.

Ekipa Macierewicza jest wycinana skąd się da. Kaczyński nie chce już tego człowieka w swoim otoczeniu, bo komisja się ośmieszyła a sprawa smoleńska jest przedmiotem kpin ze strony opozycji ale też działaczy PiS, którzy pytają “gdzie jest wrak”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosław Kaczyński musiał znaleźć winnego i wskazał Macierewicza. Były minister ma jednak sporo argumentów by się bronić i są to raczej argumenty w postaci kwitów na prezesa. Czy z nich skorzysta? Nie jest to wykluczone. Możemy więc być świadkami ujawnienia spraw związanych z orientacją seksualną Kaczyńskiego, w tym nawet wycieku słynnego filmu, którego bohaterem ma być prezes PiS.

Czeka nas ciekawy czas w polityce. Macierewicz nie odpuści.