Żenujący wpis Przemysław Żurawskiego vel Grajewskiego. Napisał po angielsku, że PiS ma prawo zamykać stację TV, która w brutalny sposób zaatakowała parlament. 

“Parliament has a democratic mandate to pass the law & gov has the democr. mandate to grant a concession to a given TVstation or to refuse it.The TVstation that has participated in an attempt of a violent attack on the Parliament would be refused one in each democratic country” (Parlament ma demokratyczny mandat do uchwalania prawa, a rząd ma demokra. mandat do udzielenia koncesji danej stacji telewizyjnej lub jej odmowy. Telewizji, która brała udział w próbie brutalnego zamachu na Parlament, odmówiono by jednego w każdym demokratycznym państwie) – napisał Przemysław Żurawski vel Grajewski. 

Reklamy

Jezu, co za bełkot… – skomentował to trafnie jeden z internautów. Czyli likwidacja TVN ustawą to kara za to że stacja nie sprzyja rządowi. Brawo że się przyznałeś. Choć chyba wasza oficjalna wersja jest inna? – pyta kolejny komentujący. 

Wpis Żurawskiego vel Grajewskiego jest tak żenujący, że naprawdę ciężko w to uwierzyć, iż napisał to będąc w pełni świadomym tego co robi. Ale przynajmniej pokazał prawdziwe intencje swojego ugrupowania.

Sęk w tym, że nie było żadnego ataku na parlament i tym bardziej żadna stacja TV nie brała w tym udziału. To bajeczka bez żadnych dowodów, by za każdym razem sankcjonować bezprawie, którego się dopuszczacie – to kolejny komentarz internautów. 

Czy pan już zupełnie postradał zmysły? Jaki atak na parlament? Czy pan chce by w PL była tylko jedna TV i jeden rządowy przekaz? Czy pan chce Białorusi w Polsce? Niech pan się opamięta! – pyta internautka. 

Atak na parlament? Zbrojny może? Krytyka władzy łamiącej prawa i obyczaje to “brutalny atak”? Ciekawe w jakim demokr. kraju niszczono by takie media? A przy okazji. 31.VII.1932 r. wybory do Reichstagu wygrała NSDAP. Też sprawowała władzę z demokr. mandatem? Macie zapędy dyktatorskie – komentuje internauta. 

Poprzedni artykułPiS okłamał Polaków w sprawie inflacji. Mamy dowód!
Następny artykułPo co są wolne media? Mocny wpis Szymona Jadczaka