Jarosław Kaczyński, Mariusz Kamiński, Maciej Wąsik, Zbigniew Ziobro oraz wielu innych polityków PiS i Solidarnej Polski zamieszanych w sprawę Pegasusa może zostać na kary bezwzględnego więzienia. To konsekwencja sprawy włamań na telefony polityków opozycji, adwokatów, prokuratorów oraz dziennikarzy.

Prawdziwą skalę afery dopiero poznamy. Włamań dokonywano na bardzo wiele telefonów a na liście znajdują się między innymi dziennikarze mediów przeciwnych władzy oraz liderzy ruchów, które mogą zagrozić PiS.

Reklamy

Według naszych informacji wszystko odbywało się za zgodą i wiedzą najwyższych władz partii. Prezes miał być na bieżąco informowany o najciekawszych materiałach z telefonów. Rzekoma skuteczność polityczna PiS wynikała więc z nielegalnego dostępu do materiałów konkurencji.

PiS jest bowiem partią słabą, w której znajduje się dużo ludzi głupich i bezmyślnych.Widać to po chaosie, jaki wytwarzają na każdym kroku. Koncertowo zepsuli swój własnych program tak zwany Polski Ład, który okazał się jedną wielką porażką. Jednak wśród głupców znajdują się też groźni przestępcy, którzy dla własnych korzyści gotowi są łamać prawo i łamać ludzkie kręgosłupy. Dla tych politycznych bandytów miejsce jest tylko w celi.

 

Poprzedni artykułUmrze nas nawet 20 tysięcy?! Szokujące prognozy!
Następny artykułTak zwany Polski Ład to największa porażka Morawieckiego. Premier zapłaci za to stanowiskiem