NIK, Citizen Lab i Amnesty International czarno na białym udowodniły, że PiS i Solidarna Polska nielegalnie zakupiły i używały izraelskiego oprogramowania Pegasus, służącego do włamań na telefony komórkowe, do walki z opozycją polityczną w Polsce. Co do tego nie ma wątpliwości, bo potwierdził to również Jarosław Kaczyński. Dlatego musimy wspólnie, jako całe społeczeństwo, ale też jako media, wprowadzić politykę zero tolerancji dla tych ugrupowań.

#ZeroTolerancji

Reklamy
  1. OSTRACYZM: Trzeba wprowadzić ostracyzm społeczny wobec wszystkich członków PiS i Solidarnej Polski. Nie podawać im ręki, nie rozmawiać, odsuwać się, głośno wyrażać swój sprzeciw wobec bandyckich metod, które stosuje ta partia. Ostracyzm ostry, zdecydowany i jednoznaczny.
  2. INFORMACJA: Trzeba informować wszystkie osoby z naszych rodzin, znajomych i otoczenia, że PiS i Solidarna Polska są odpowiedzialne za nielegalne działania przeciwko własnemu narodowi, że włamują się nielegalnie na telefony i mogą kontrolować życie i prywatne sprawy każdego z nas.
  3. ODCIĘCIE OD MEDIÓW: Należy wprowadzić całkowity zakaz zapraszania polityków PiS do niezależnych mediów. Osoby, które uczestniczą w procederze włamań na telefony opozycji, nawet biernie, poprzez tolerowanie tego we własnej partii, muszą ponieść konsekwencje swoich wyborów.
  4. ŻADNEGO AUTORYZOWANIA KŁAMSTW: Należy ignorować konferencje prasowe polityków PiS, nie relacjonować tego o czym kłamią i manipulują.
  5. CIĄGŁE PYTANIA: Jedyną formą kontaktu z nimi jest żądanie odpowiedzi na pytania o inwigilację opozycji, adwokatów i prokuratorów oraz liderów ruchów społecznych, Pegasusem. Dopóki nie wyjaśnią tych spraw, nie ma żadnych innych pytań.
  6. PRESJA: Każdy z nas powinien do swojego lokalnego posła i senatora PiS wysyłać wyrazy oburzenia, e-mailem, telefonicznie, można też iść bezpośrednio. Należy na tych ludzi wywierać presję, podkreślając jednocześnie, że PiS doprowadził Polskę do ruiny gospodarczej swoim  programem, tak zwanym Polskim Ładem. Presja ma bardzo duże znaczenie dla uświadamiania członków PiS jak wielki jest gniew społeczny.

#ZeroTolerancji

Poprzedni artykułWpadka Lasów Państwowych. Kalendarz z przygnębiającym widokiem: tu był las
Następny artykułDobski atakuje Matę za marihuanę. Sam za narkotyki siedział 3 miesiące w więzieniu