Polski Ład okazał się bublem a do budżetu nie wpływają pieniądze

Morawiecki desperacko przygotowuje zmiany w Nowym Wale PiS. Okazało się, że bałagan w przepisach spowodował utratę wpływów budżetowych i rząd nie ma pieniędzy.  Dlatego w trybie pilnym szykowane są istotne zmiany, które kompletnie burzą założenia tak zwanego Polskiego Ładu

Kościńskiego, ministra finansów, już nie ma, ale problemy narastają. Głupota doradców Kaczyńskiego i współpracowników Morawieckiego spowodowała potężne problemy w systemie podatkowym. Zmiany, które nieudolnie wprowadzono, zablokowały dopływ pieniędzy do budżetu. Dlatego PiS desperacko szuka wyjścia z matni.

Reklamy

Chce zaproponować Polakom zmiany w podatkach, ale nie za darmo – ceną jest wzmocnienie władzy PiS. Bardzo nieuczciwa transakcja, bo Polska już PiS nie chce.

Kaczyński, otaczając się słabeuszami w rodzaju Morawieckiego oraz głupcami, którzy nie zagrożą jego pozycji, doprowadził Polskę na skraj katastrofy. Jednocześnie w otoczeniu prezesa PiS działa sporo agentów różnych służb – byłych i obecnych. To mieszanka katastrofalna.