PiS wciąga Polskę w wojnę z Rosją? Ambasada Rosji może zostać zamknięta

​Ambasada Rosji w Polsce może zostać zamknięta – powiedział rosyjski ambasador w Warszawie Siergiej Andriejew. Wcześniej zaobserwowano jak nad ambasadą unosił się biały dym z palonych dokumentów. Czy PiS chce wciągnąć Polskę w wojnę z Rosją i jaki miałby być tego cel?

Sytuacja jest bardzo napięta. Wizyta prezydenta USA to ważny sygnał poparcia dla Polaków, ale jednocześnie powód do niepokoju, ponieważ pokazuje, że sytuacja jest bardzo napięta.

Reklamy

„Współpraca PiS z Orbanem(pierwsze spotkanie po wyborach było właśnie Orbana z Kaczyńskim), tak zwany Polski Ład w roku początku recesji i wojny, wykończenie służb specjalnych, sabotaż w kwestii dozbrobjenia wojska, propaganda anty UE i anty USA, kwestia wyimaginowanej zmiany Konstytucji żeby dać ruskimi szansę na ucieczkę z majątkiem, zmiana w umowie z Gazpromem żeby przed wojną zwiększyć ich przychód niemal dwa razy, wreszcie budowa autorytaryzmu na wzór Rosji – to zapewne tylko część spraw, o których wiemy. Albo rząd PiS jest prorosyjski albo tak głupi” – skomentował sytuację w Polsce jeden z internautów.

Dym nad ambasadą Rosji oznaczał, że palono dokumenty, przygotowując się do ewakuacji ambasady.