Polacy krótko o Morawieckim: oszust i kłamca

Morawiecki krytykuje wszystko i wszystkich, sam robiąc tylko wiele hałasu. Wykłóca się o sankcję, których sam nie wprowadza, zasłaniając się-o dziwo-regułami unijnymi. Oszust i kłamca – napisała jedna z internautek, komentując zakłamany sposób funkcjonowania premiera. 

Głosów krytyki jest znacznie więcej:

Reklamy

 • Kogo popiera Morawiecki ?? przyjaciół putina: Orbana i Le Pen. To putinowcy!
 • Morawiecki to kłamca i oszust łże bez granic , tak jest proputinowski popierając faszystkę Le Pen , wstyd i hanba Pinokio. 
 • Morawiecki to zdrajca wartości europejskich, przyjaciel sojuszników i współpracowników Putina. Prawomocnie osądzony kłamca i oszust.
 • Morawiecki to to łgarz, oszust i patologiczny kłamca. Człowiek , który prawdę powie jak się pomyli.
 • Morawiecki, obrzydliwy aparatczyk, oszust i kłamca
 • Morawiecki,poseł ze Śląska,oszust z Wrocławia,to pachołek Putina.
 • Jak przemawia Morawiecki to powinno się wyciszać dźwięk. Ten zakłamany oszust słowa prawdy nie powiedział. Czy wytłumaczy Polakom dlaczego ingeruje w kampanię prezydencką we FR i wspiera proputinowską kandydatkę LePen?
  Morawiecki darł gębę, pouczal wszystkich w UE, że trzeba nałożyć podatki na korpo, a tu pyk – zawetowal. To jak to jest? Klamca i oszust zawsze robi pod publiczkę, takie „polityczne zloto”.
  Morawiecki szuja i oszust robi tylko PR i dużo szumu, aby w oczach ludzi wzbudzać ufność, że jego proputinowski rząd jest skuteczny i jest „liderem” wśród krajów UE w pomocy. Nie mogę patrzeć na tego fałszywego typa.

To tylko niewielka część tego, co codziennie pojawia się w sieci na temat Morawieckiego. Człowiek ten przejdzie do historii jako największy oszust i kłamca na stanowisku premiera Polski. I będzie raczej czarną postacią tej historii.