Żarty Terleckiego. Zapowiada, że PiS „przejdzie do ofensywy”

Dawno nie było już równie zabawnej wypowiedzi przedstawiciela establishmentu partyjnego PiS. Ryszard Terlecki w rozmowie z niemalże rządowym portalem Polityce.pl zapowiedział, że Zjednoczona Prawica „przejdzie do ofensywy”.

Reklamy

Te wynurzenie spowodował najnowszy sondaż, z którego jednoznacznie wynikało, że poparcie dla partii Kaczyńskiego zaczęło dramatycznie spadać. Rośnie za to popularność Platformy Obywatelskiej.

– Będziemy się starać, mamy pewne plany, jeśli chodzi o ożywienie naszych struktur w terenie, które po pandemii trochę „przysnęły”, a wojna skoncentrowała ich działalność na wspieraniu uchodźców, więc teraz musimy trochę wrócić do bieżącej polityki, zacząć znowu tłumaczyć, dlaczego sytuacja jest jaka jest oraz co chcemy jeszcze zrobić – opowiada Terlecki.

Ciekawe tylko kogo może jeszcze przekonać do siebie partia odpowiedzialna nie tylko za łamanie prawa w Polsce, ale i nadciągający, gigantyczny kryzys gospodarczy? To, że jest źle wie już każdy Polak. Inflacja bowiem uderzyła w nas wszystkich.