Mazurek w strachu? Kolejne e-maile mogą zostać ujawnione wkrótce

Sprawa Wojciecha Manna nie jest jedyną, która pokazuje uwikłanie osób typu Robert Mazurek w kolaborację z władzą. W e-mailach Dworczyka ma być znacznie więcej dowodów na takie postępowanie. Wszystko w imię zysków z kontaktów z czołowymi politykami. Kariera i pieniądze są dużo ważniejsze dla tego typu ludzi od niezależności i twarzy.

Robert Mazurek dołączył do niechlubnej listy kolaborantów PiS. Kolaboracja z taką władzą to wstyd i hańba. Koniunkturaliści i osoby o miękkich kręgosłupach, pieczeniarze i zwykłe mendy to towarzystwo, w którym można się znaleźć, kolaborując z ludźmi Kaczyńskiego. Szybki upadek gwarantowany.

Reklamy

Mazurek i jemu podobni boją się dzisiaj, by nie wyciekły kolejne dowody na ich kolaborację. Media odgrywają w działaniach PiS i Solidarnej Polski bardzo ważną rolę, widać to wyjątkowo wyraźnie a układ towarzyskich i biznesowych powiązań to nie wszystko. Bardzo głośno w pewnych środowiskach mówi się o liście dziennikarzy współpracujących ze służbami specjalnymi PiS. Są tam  – podobno – zaskakujące nazwiska i duże kwoty.

Trzeba to państw oczyścić z afer a ludzi kolaborujących z władzą działającą na szkodę Polski odsunąć jak najdalej od społeczeństwa i to na długo!