Pech Kaczyńskiego. Co wystąpienie, to skandal

Wiele razy pisaliśmy na tym portalu, że żeby PiS stracił władzę, to wystarczy pozwolić mówić jego politykom. Z tego powodu nic tak nie osłabi tej partii, jak wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego w różnych miejscach kraju. Ludzie mogą na własne oczy zobaczyć, jak lider PiS w istocie niewiele ma do powiedzenia.   

Reklamy

Tak zapewne było we Włocławku, gdzie szef Zjednoczonej Prawicy zaczął opowiadać o LGBT. – Ja bym ich badał – wypalił Kaczyński. Wywołując skandal.

– Oczywiście ktoś się może z nami nie zgadzać, ma lewicowe poglądy. Uważa, że każdy z nas może w pewnym momencie powiedzieć, że teraz, do tej pory, do godziny – jest w tej chwili koło wpół do szóstej – byłem mężczyzną, a teraz jestem kobietą – powiedział Kaczyński.

– Przecież lewica uważa, że tak powinno być. I należy tego przestrzegać. Mój szef w pracy, dajmy na to, czy nawet moja koleżanka, czy mój kolega powinni się do mnie zwracać już tym razem w formie żeńskiej – dodał.

– Kaczyński podobno chce leczyć ludzi. Proponuje zacząć od Suskiego, Mosińskiego i samego Kaczyńskiego. Nienawiść warto leczyć – skomentował Marcin Kierwiński z Platformy Obywatelskiej.