Co za bezczelność! Duda wzywa Polaków, żeby nie krytykowali PiS, mimo że jest bardzo źle

Andrzej Duda wezwał Polaków, żeby zacisnęli zęby. Nie panie marny prezydencie, nie będziemy ani zaciskać zębów ani zaciskać pasa. Zniszczyliście nasz kraj swoimi idiotycznymi zębami a pan podpisał m.in. ustawy, które doprowadziły do inflacji.

Polska zaczyna coraz mocniej odczuwać konsekwencje decyzji Jarosława Kaczyńskiego. Kaczo-inflacja, kaczo-podatki, kaczo-kryzys – to wszystko dzieje się tu i teraz. Dobrze już nie będzie. Będzie potężny wzrost cen, jeszcze większe złodziejstwo i więcej afer ze strony polityków PiS i Solidarnej Polski, bieda i bezrobocie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Więc niech pan nie opowiada bajek jak Morawiecki. W obliczu tego co robi Kaczyński i pan nie można milczeć. Trzeba protestować, głośno i wyraźnie. Pokazywać pana błędy i złe decyzje. Pokazywać hipokryzję innych polityków i wzywać Polaków do wyrzucenia was z polityki raz i na zawsze oraz rozliczenia was za wszystko.

I tak właśnie będzie. Bo szczytem bezczelności jest mówienie nam, żebyśmy milczeli. Nie, nie będziemy milczeć! Nie będziemy panu polepszać samopoczucia. Zdaniem ekspertów jest pan najgorszym prezydentem, reprezentującym najgorszy rząd i najgorszą partię jaka Polsce trafiła się po 1945 roku.