Julia P. nie nadaje się do orzekania w sądzie. Szokujące wyroki z rażącym naruszeniem prawa

Tylko jeden z zarzutów wobec Julii P. dyskwalifikuje ją całkowicie jako sędzie i osobę, której można ufać. Okazuje się, że Julia P. wydała wyrok po rozprawie, z rażącym naruszeniem prawa, nie zawiadamiając stron!

“W okresie zatrudnienia w Sądzie Okręgowym p.sędzia otrzymała wytyk Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 1.02.1994 r. – III.AUr. 546/93 – w związku z rażącym naruszeniem prawa orze? wvdanip wyr.. po rozprawie, o którei strony nie zostały zawiadomione oraz rostrzygnięcie o roszczeniu prawomocnie osądzonym” – czytamy w uzasadnieniu negatywnej oceny Julii P. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wygląda więc na to, że Julia P. nie nadaje się do pracy w jakimkolwiek sądzie, bo ilość przewinień, które ujawniono, jest ogromna. Powinna dawno temu zostać wyrzucona z jakiegokolwiek zawodu. Brak kwalifikacji profesjonalnych, moralnych i brak odpowiedzialności to najłagodniejsze słowa, jakie cisną się na usta.