Burmistrz z PiS ukradł krytyczny transparent protestującemu przeciwko kłamcy Morawieckiemu

Burmistrz Rypina, Paweł Grzybowski, ukradł transparent starszemu protestującemu spokojnie człowiekowi w czasie, gdy w mieście tym trwał wiec kłamcy z PiS, Mateusza Morawieckiego. Grzybowski jest z PiS.

Kradzież transparentu pokazuje, jak prawda o Morawieckim jest nie do przyjęcia dla pisowskiej sekty. Burmistrz, człowiek wybrany w wyborach, rzucił się na transparent, mimo że starszy pan spokojnie stał i trzymał tylko napis o kłamcy Morawieckim w górze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wszystko zarejestrowały kamery TV Brodnica. Kradzież transparentu jest poważnym przestępstwem nie tylko dlatego, że jest to bezprawne przewłaszczenie nie swojej własności, ale również uniemożliwienie głoszenia własnych poglądów politycznych a nade wszystkie kneblowanie prawdy.

Zachowanie Grzybowskiego potwierdza, że w PiS jest wielu polityków, którzy zachowują się jak złodzieje i zwykli polityczni bandyci.

Na wiec PiS nie wpuszczano nikogo przeciwko PiS. Są to wiece dla samych swoich – jak za komuny.

źródło: Twitter / TV Brodnica