Polski cukier jest dużo tańszy w Grecji niż w Polsce!

Jeden z internautów zamieścił w sieci rachunek z greckiego sklepu spożywczego. Widać na nim cenę za polski cukier. Jest zdecydowanie taniej niż w Polsce.

Oto do czego doprowadził PiS. Grecy mogą kupić polski cukier taniej niż Polacy. A przecież trzeba doliczyć jeszcze koszt transportu i zarobek pośrednika. Nieudacznicy z partii Kaczyńskiego nie rozumieją, jak wielką krzywdę robią Polakom, doprowadzając do inflacji i podwyżek cen ponad miarę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czy za chwilę konwoje polskich samochodów będą pędzić na południe Europy po słodki kryształ? Czy za moment będziemy się tam przeprowadzać, bo Kaczyński nie potrafi i nigdy nie potrafił rządzić? Cena jaką płacimy za węgiel, cukier czy benzynę to cena za monopol rządów PiS. To ów obrzydliwy szkodliwy i skrajny program Kaczyńskiego, zły dla Polski i dla Polaków.