Anna Maria Anders przypomniała o sobie: tak oszukała mieszkańców Podlasia

Miała być senatorem, miała zajmować się sprawami Podlasia, po wyborach, w których ledwo wygrała z kandydatem PSL, po prostu uciekła i nigdy się już tam nie pojawiła. Potem zrezygnowała z mandatu senatora by zostać kimś innym. Poznajcie Annę Marię Anders.

Anna Maria Anders to osoba, która bardzo negatywnie zapisała się w pamięci mieszkańców Podlasia. To dzięki niej mieszkańcy tego regionu nienawidzą PiS. Otóż gdy kandydowała na senatora opowiadała bajki, że będzie Podlasiem się zajmować i dużo dla tego regionu załatwi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I tyle ją widzieli. Okłamała mieszkańców, którzy jej uwierzyli i na nią zagłosowali. Potraktowała ich jak prowincjonalnych głupców. Dzisiaj Anna Maria Anders o sobie przypomniała, bo jest rocznica związana z jej ojcem. Tyle, że nie przypomniała już o oszukaniu ludzi na Podlasiu.

Więc za nią przypominamy my. Przypominamy między innymi jak narzekała na klasę samolotu, którym musi lecieć…