Ciemnota i głupota. Czarnek oraz jego skryba uosabiają wszystko to, co najgorsze w polskich przesądach

Wygląda na to, że ministerstwo oświaty powinno zmienić nazwę na ciemnoty i przesądów. Wychowany przez księdza i pochodzący z części Polski, w której przez długi czas królowały zabobony Czarnek ma coraz gorszą opinię w społeczeństwie.

“Czarnek ze swoim skrybą iod podręcznika HIT musiał solidnie nasiąknąć spiskową literaturą skoro dzisiaj wymyśla takie głupoty że trudno się nie śmiać. Jak tak sobie czytam i słucham tej uroczej pary to przypominają mi się stare dobrze czasy internetu kiedy królowały treści NWO, Illuminaci, kosmici, numerologia, czary i opowiastki opętanych duchownych. Według ich natankopodobnych rozumowania po przeczytaniu Harrego Pottera dzieci będą czarownikami i zaczną wzywać demony” – skomentował działania Czarnka jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Książką “Historia i Teraźniejszość” jest nie tylko zapisem takich zabobonów, ale również pokazuje poziom umysłowy zwolenników PiS, wzięty prosto z odległej wsi, w której ludzie nie chodzą do szkoły, nie ma lekarzy, choroby leczy szeptanka a pojawienie się czarnego kota paraliżuje wszystkich w donach.

Zabobon i przesady lubelszczyzny Czarnek przeniósł na poziom ministerstwa.